Hirdetés

Szelényi Iván: Tanulmányok az illiberális posztkommunista kapitalizmus

49 990

Ft

Feladás dátuma:

márc 27., 10:55
Szállítással is kérheted

Tulajdonságok

Állapot:
új

Típus:
Gazdaság

Borító:
Puhatáblás
Nyelv:
Magyar

Leírás

Szelényi Iván: Tanulmányok az illiberális posztkommunista kapitalizmusról * 2019 * Új * Corvina * 261 oldal

Kiadó -    Corvina 
Kiadás éve - 2019
Kötés típusa - ragasztott papírkötés
Oldalszám - 261 
Méret - 23 cm x 16 cm

"Illiberális politikusok, tessék vigyázni: nincs veszélyesebb, mint egy másként gondolkodó (netán anti-politikus) fiatal, akit nem lehet szellemi kerítések közé zárni."

Szelényi Iván szociológus 39 évnyi külföldi tartózkodása alatt tanított a UCLA-n és a Yale-en, 2014-ben azonban hazatért Magyarországra. 

Ebben a kötetben a hazatérése után publikált tanulmányainak válogatását közöljük. Az itt közreadott 14 írást mintegy 25-30, az elmúlt négy évben magyarul, a magyar "piacra" írt dolgozatból válogatta a szerző, négy nagy téma köré csoportosítva, ám mindenekelőtt az illiberális posztkommunizmust helyezve középpontba.

Hirdetés azonosító: 158700886

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel


Magánszemély

Utoljára aktív: 5 napja

Megosztás

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn