Bejárónő/ Házvezető/ Gondozó Álláslehetőség

Ingyen elvihető

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Állapot:
Hibátlan
Típus:
mosószer

Mátészalka melletti községbe, családi házhoz teljes (vagy rész)munkaidőben házvezetőt/ takarítót keresünk!

Főbb feladatok:
- A családi ház benti, illetve kinti rendben tartása; takarítás, mosogatás stb.
- Mosási feladatok ellátása
-Szükség esetén csekkek befizetése, bevásárlás elvégzése
-Szükség szerint meghatározott ételek elkészítése
-Gyógyszerek időben történő beadása
-Vércukorszint mérése, dokumentálása

Téged keresünk, ha:
- Van takarításban, vagy házvezetésben tapasztalatod
-Nem okoz gondot bizonyos ételek elkészítése
- Bírod a stresszt!
-Együttérzésre hajlamos vagy
-Szeretsz társalogni
- Megtudod oldani a mindennapos házvezetési feladatok ellátását
- Hosszútávon gondolkodsz

Jogosítvány megléte előnyt jelent.

Amire számíthatsz;
-Megbecsülés
-Hosszútávú munkalehetőség
-Korrekt fizetés
-Szükség esetén lakhatást is tudunk biztosítani, korrekt körülmények között, a gondozott házától nem messze.

Jelentkezni, érdeklődni üzenetben lehet részletes bemutatkozással, bérigénnyel, illetve telefonos elérhetőség megadásával.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145504532

Jófogás alkamazás QR kód