Cím:
Kategória:
Feladás dátuma:
több, mint egy hónapjaGábor Jenő - A Fantom (művész által adott cím)
1965
Fotókarton, fedőfehér
30 x 24 cm
Kiállítva / aukcionálva:
Pintér Galéria: Vaszary Villa Balatonfüred, 2022
4. tétel, kikiáltási ár: 110.000; Becsérték: 170.000 - 220.000
Új fa keretben, új paszpatruval, hibátlan állapotban.
Jelezve jobbra lent, szignó és cím.
Hátoldalon Antikart (Kosári Aurél pécsi műkereskedő) certificatuma
Budapesten személyesen átvehető, posta törékenyként megoldható.