Fodrász Állás

Bruttó bér:

400

Ft / hó

Feladás dátuma:

máj 22., 11:48

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Cri-Style Kft.

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Fodrász

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Leírás

Kedves Fodrászok!
A Cri-Style Hajstúdió budapesti üzletébe hamarosan megüresedő pozícióra Fodrász munkatársat keresünk.
A munkavégzés helye: Cri-Style Hajstúdió Budapest XXI. ker.
Szalonunk fő profilja a hajhosszabbítás és az ezzel kapcsolatos fodrászat. A leendő fodrász munkatársunk fő feledata hosszú hajakkal kapcsolatos fodrászat.

- Alkalmazott munkaviszony,
- Már meglévő vendégkör,
- A kezdő időszakra is tisztességes bérezés,
- Versenyképes jövedelem,
- Ammónia-, ppd- és parabénmentes Kevin Murphy termékek
- Jó hangulatú, vidám munkakörnyezet.

Csekkolj le minket:
Instagram: cristylehairextension2.0
Facebook: cristyle.hajhosszabbitas
web: cri-style.hu

A munkakör betöltéséhez Fodrász végzettség szükséges de nem akadály ha még csak most végzel a suliban vagy ha nincs nagy tapasztalatod, a lényeg, hogy
- az alap fodrász munkákat (tőfestés, egyszínű festés, mosás, szárítás, beszárítás) el tudd vállalni,
- életvidám habitusod legyen,
- tudj csapatban dolgozni.

Ha szeretnél egy vidám csapatban alkotni és szebbnél szebb haj költeményeket készíteni velünk akkor ragadd meg az alkalmat és jelentkezz!

Az állásra jelentkezők fényképes bemutatkozását vagy önéletrajzát a e-mail címre vagy a Fb/Instagram oldalunkra küldött üzenetben várjuk!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147935672

Jófogás alkamazás QR kód