#main_content { width: 985px !important; margin-right: 0 !important; } #mainer_content { position: relative; width: 985px !important; } #right_column { display: none; }

Vas - Értékesítőt, viszonteladót keresünk

Hirdető Jakab Péter. Feladás dátuma augusztus 2. 03:21. Hirdetés kezelése
Havi bruttó bér: 400 000 Ft
Helység: Szombathely
Kategória: Állásajánlatok, álláshirdetés
Álláskategória: Értékesítés / kereskedelem
Karrierszint: 1-2 év tapasztalat
Munkaidő: Teljes munkaidő

Magyar, környezetbarát tisztítószer gyártó cég keres értékesítőt, viszonteladót!

A leendő munkatárs feladatai:
Az értékesítési célok teljesítése
Ügyfélkapcsolatok bővítése, állandó vevőlátogatás, új értékesítési csatornák felkutatása.
Új ügyfelek megkeresése, kapcsolatfelvétel potenciális vevőkkel, partnerekkel.
Ajánlatok kidolgozása
A megrendelések adminisztrálása
Éves értékesítési tervek készítése, teljesítés felelőssége
A cég tevékenységi körébe tartozó projektek felkutatása, az abban érintett partnerek meggyőzése, az ügyletek sikeres lebonyolítása.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:
Előny az értékesítési tapasztalat, ipari meglévő kapcsolatok
Erős értékesítői attitűd, eredmény és ügyfél orientáltság
Önállóság és kezdeményezőkészség
Kiemelkedő kommunikációs és tárgyalási készség
Pontosság és fegyelmezettség a munkavégzésben és a határidők betartásában
Felhasználói szintű MS Office ismeret
Saját autó

Amit kínálunk:
Magas jutalékrendszer
Értékesítési támogatás
Dinamikus, családias légkörű csapat
Betanítás, tréningek, fejlődési lehetőség
Versenyképes környezetbarát értékesíthető termékek.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a peter.jakab@cudyfuture.hu címre.
Kapcsolat a hirdetővel

Mutasd!
  • Ha nem ismered az eladót, soha ne fizess neki előre!
  • Még ha az eladó fel is fedi személyes adatait vagy bankszámlaszámát, ez nem garancia a becsapás ellen.
  • Ha lehetséges, kérd el az eredeti számlát, és kérj egy írásos nyugtát a vásárlásról.
  • Ha találkozol az eladóval, ezt mindenképp nyilvános helyen tedd!
  • Az üzenet elküldésével elfogadod Felhasználói szabalyzatunkat.
Megrendelem ingyenes házhozszállítással

Ha meg szeretnéd rendelni a terméket ingyenes házhozszállítással, kérjük lépj be felhasználói fiókodba. Ha még nincsen felhasználói fiókod, akkor regisztrálj egyet.

Belépek - Regisztrálok
A Jófogás.hu nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért.
Mutasd!
A hirdető összes hirdetése

első oldal előző 1 2 3 4 következő utolsó oldal