#main_content { width: 985px !important; margin-right: 0 !important; } #mainer_content { position: relative; width: 985px !important; } #right_column { display: none; }

Értékesítői munka lehetőség

Hirdető Szücs Tünde. Feladás dátuma szeptember 1. 15:43. Hirdetés kezelése
Havi bruttó bér: -
Kerület: XIV.
Kategória: Állásajánlatok, álláshirdetés
Álláskategória: Értékesítés / kereskedelem
Karrierszint: -
Munkaidő: Mellékállás / részmunkaidő

Amennyiben motivál a kiemelkedő kereset és az önálló munka, hogy egy fejlődő, teljesen Magyar tulajdonban lévő cégnél dolgozhatsz, akkor nem kell tovább keresned!
A Green PASS Csoport 2014-ben alakult 100%-ban magyar tulajdonú, államilag bejegyzett társaság, mely a gazdasági élet fellendítését tartja szem előtt.
Kiváló lehetőség azok számára, akik jó kommunikációs képességekkel rendelkeznek, széles kapcsolatrendszerrel és értékesítési tapasztalattal.
De azoknak is jó lehetőség, akik kipróbálnák magukat az értékesítés világában, hiszen kiváló oktatóink a tréningeken több éves tapasztalatukat adják át az ott résztvevőknek, illetve támogatják az új kollégákat a kezdeti időszakban.
A cég munkatársaként előrelépési és fejlődési lehetősége van, továbbá rugalmas időbeosztásban dolgozhat és építheti karrierjét akár fő-, akár mellékállásban.

Munkaköri feladatok:
- Utalványok elterjesztése országos szinten
- Elfogadóhelyek felkutatása
- Ügyfelekkel való tárgyalás, kapcsolattartás
- Csapatépítés, népszerűsítés

Elvárások:
- Határozott, lendületes fellépés
- Eredményorientáltság, és talpraesettség
- Értékesítői véna
- Értékesítésben, kereskedelemben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetés
- Előre lépési lehetőség
- Rugalmas munkaidő beosztás
- Képzések, tréningek
- Fiatalos, dinamikusan fejlődő csapat

Ha álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem, hívjon ezen a telefonszámon: 0620/509-78-00
Kapcsolat a hirdetővel
Mutasd!
X

Fájl csatolása
Hasznos tippek
  • A legbiztonságosabb, ha személyesen fizetsz, vagy Háztól-Házig szolgáltatással rendelsz.
  • Mindig utasítsd el az előreutalással kapcsolatos kéréseket!
  • Mindig nyilvános helyet válassz, ha személyesen találkozol az eladóval!
  • Érdeklődj, hogy megvan-e még az eredeti számla, garanciajegy, vagy doboz a kiválasztott termékhez!
  • Ha feltehetően fordítóprogrammal megírt eladói választ kapsz, vedd fel velünk a kapcsolatot!
  • Az "Elküldöm az üzenetet" gomb megnyomásával elfogadod a működési szabalyzatunkat.
Megrendelem ingyenes házhozszállítással

Ha meg szeretnéd rendelni a terméket ingyenes házhozszállítással, kérjük lépj be felhasználói fiókodba. Ha még nincsen felhasználói fiókod, akkor regisztrálj egyet.

Belépek - Regisztrálok
A Jófogás.hu nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért.
Mutasd!
A hirdető összes hirdetése

első oldal előző 1 2 3 4 következő utolsó oldal