Bezár
Az március 31-ével beolvadt a Jófogásba!
Az ott található hirdetések többsége a Jófogás.hu-n él tovább!
Böngésszen Ön is kategória és régió szerint, és találja meg a legjobb fogásokat! Kérdése van? Kattintson ide!
#main_content { width: 985px !important; margin-right: 0 !important; } #mainer_content { position: relative; width: 985px !important; } #right_column { display: none; }

Manager asszisztensi munkakör, alkalmazottként

Hirdető penzugyi doktor. Feladás dátuma április 24. 02:02. Hirdetés kezelése
Havi bruttó bér: -
Kerület: II.
Kategória: Állásajánlatok, álláshirdetés
Álláskategória: Adminisztráció / irodai munka
Karrierszint: 1-2 év tapasztalat
Munkaidő: Mellékállás / részmunkaidő

Manager asszisztens munkakör ellátása részmunkaidős alkalmazottként.
Adminisztratív, irodai munkavégzés.
Megbízható, hiteles és pontos személy, kreatív, kommunikatív, kombinatív gondolkodású alkat.
Manager és brokerek munkájának kiszolgálása, adminisztratív tehermentesítése, irodai részfeladatok szervezése, lebonyolítása, ellátása.
Fontos üzleti, és személyes adatokhoz fér hozzá, kezeli, véleményezi azokat, osztályoz, minősít, besorol, személyes mérlegelése alapján javaslatokat tesz, döntéseket hoz.
Adminisztratív, irodai tevékenysége mellett fontosak a jó üzleti ismeretek, de legalább olyan fontos a kifinomult pszichológiai érzék megléte, az emberi kapcsolatok jó kezelése.
Közös elégedettség esetén főállás, és további jó karrier kilátások.
Kezdetben mellékállás, de akár a meglévő főállást is meghaladó díjazás.
Nem ügynöki, MLM, vagy call centeres munka.
Jelentkezéséhez szíveskedjen elküldeni önéletrajzát a penzugyidoktor@gmail.com címre
Kapcsolat a hirdetővel

Mutasd!
  • Soha ne fizessen előre az eladónak, ha nem ismeri.
  • Még ha az eladó fel is fedi személyes adatait vagy bankszámlaszámát, ez nem védi meg attól, hogy becsapják.
  • Ha lehetséges, kérje el az eredeti számlát, és kérjen egy írásos nyugtát a vásárlásról.
  • Ha az eladóval találkozik, ezt nyilvános helyen tegye.
  • Az üzenet elküldésével elfogadja Felhasználói szabalyzatunkat.
A Jófogás.hu nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért.
Mutasd!

első oldal előző 1 2 3 4 következő utolsó oldal