#main_content { width: 985px !important; margin-right: 0 !important; } #mainer_content { position: relative; width: 985px !important; } #right_column { display: none; }

Senior PHP fejlesztő Miskolci munkavégzéssel

Céges hirdetés
Hirdető Diamond Deal Kft. Feladás dátuma július 28. 18:22. Hirdetés kezelése
Havi bruttó bér: -
Helység: Ócsa
Kategória: Állásajánlatok, álláshirdetés
Álláskategória: Adminisztráció / irodai munka
Karrierszint: 1-2 év tapasztalat
Munkaidő: Teljes munkaidő

Új kollégánk legfontosabb feladata az általunk készített és üzemeltetett weboldalak folyamatos fejlesztése és az új trendek folyamatos követése PHP környezetben. Így elmondható, hogy ugyanazt a munkát kétszer alig kell elvégezni, ellenben folyamatosan fejlődni kell.

Ez a munka olyan fejlesztők számára ideális, akik kreatívak, innovatívak és Önállóak, ugyanis a jó ötleteket igyekszünk megfontolni és beépíteni az alkalmazásokba, továbbá csapatban akarnak dolgozni, nem a saját kis külön világukban.

Feladatok:

- Cégünk meglévő e-kereskedelmi rendszerének és honlapjainak fejlesztése és testreszabása.
- Cégünk tervezett új portáljainak fejlesztése, mind backend, mind frontend területen.
- Marketing kampányokhoz fejlesztési feladatok elvégzése.

Elvárások:

- PHP 5 magas szintű ismerete, OOP, MVC tapasztalat
- Relációs adatbázisok, Mysql ismerete (hatékony lekérdezések, indexelési technikák)
- Javascript programnyelv, jquery, AJAX, JSON ismerete
- xHtml, CSS, CSS3, HTML5 webes szabványok
- Minimum 2 év PHP webfejlesztői tapasztalat
- Angol nyelv ismerete (dokumentációk és specifikációk olvasása)
- Rugalmas, precíz, csapatjátékos, nyitott, fejlődőképes, folyamatosan fejleszti Önmagát

Előny:

- XML alapú és egyéb webservice technológiák ismerete (SOAP, XML, JSON, REST)
- Wordpress, Joomla, Magento vagy más ecommerce, CRM esetleg ERP rendszer fejlesztési tapasztalat
- Nagy látogatottságú, komplex web-rendszerek, portálok fejlesztésében szerzett tapasztalat;
- Mobil és tablet eszközökre optimalizált webalkalmazások készítésében szerzett tapasztalat (webkit, html5), rendszerszemlélet;
- Alapszintű rendszergazdai ismeretek
- Proaktivitás, önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség.

Amit kínálunk:

- Dolgozóbarát, kellemes munkahely
- Fiatal csapat, kiváló hangulat
- Teljes munkaidős állás
- Folyamatos szakmai fejlődés
- Stabil hátterű, folyamatosan bővülő vállalat

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed küld el a szakmai önéletrajzodat, egy motivációs levelet fizetési igény megjelöléssel, és ha van referenciáidat, az allas@diamonddeal.hu email címre.
Kapcsolat a hirdetővel

Mutasd!
  • Ha nem ismered az eladót, soha ne fizess neki előre!
  • Még ha az eladó fel is fedi személyes adatait vagy bankszámlaszámát, ez nem garancia a becsapás ellen.
  • Ha lehetséges, kérd el az eredeti számlát, és kérj egy írásos nyugtát a vásárlásról.
  • Ha találkozol az eladóval, ezt mindenképp nyilvános helyen tedd!
  • Az üzenet elküldésével elfogadod Felhasználói szabalyzatunkat.
Megrendelem ingyenes házhozszállítással

Ha meg szeretnéd rendelni a terméket ingyenes házhozszállítással, kérjük lépj be felhasználói fiókodba. Ha még nincsen felhasználói fiókod, akkor regisztrálj egyet.

Belépek - Regisztrálok
A Jófogás.hu nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért.
Mutasd!
A hirdető összes hirdetése

első oldal előző 1 2 3 4 következő utolsó oldal