#main_content { width: 985px !important; margin-right: 0 !important; } #mainer_content { position: relative; width: 985px !important; } #right_column { display: none; }

Pécsi webfejlesztőt keresünk

Céges hirdetés
Hirdető SXOON Creative. Feladás dátuma július 30. 11:03. Hirdetés kezelése
Havi bruttó bér: -
Helység: Pécs
Kategória: Állásajánlatok, álláshirdetés
Álláskategória: IT / telekommunikáció
Karrierszint: Pályakezdő
Munkaidő: Teljes munkaidő

Csapatunk, az Sxoon Kreatív új projektjei és meglévő ügyfelei még hatékonyabb kiszolgálása céljából keres PHP fejlesztőt.

Feladataid:
- Portfólió-bemutatkozó oldalak kialakítása
- Részvétel a termékeink fejlesztésében
- Wordpress sablonok fejlesztése

Elvárt ismeretek, kézségek:
- HTML, CSS, jquery
- PHP5 OOP
- Mysql
- Kreativitás és problémamegoldó készség
- Szorgalmas, precíz munkavégzés

Előnyt jelentenek:
- Wordpress ismerete
- Tervezési minták ismerete
- Keretrendszerek ismerete (Backbone.js, Codeigniter)

Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetés
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Fiatalos, barátságos csapat
- Belvárosi iroda

Kik vagyunk?
Az Sxoon Kreatív egy pécsi digitális műhely. Kis létszámú csapat vagyunk nagy projektekkel, melyekre maximálisan kell és tudunk fókuszálni. Több komoly meglévő ügyfél kiszolgálásával foglalkozunk és új fontos partnerek megszerzésén dolgozunk. Nem vagyunk olyan lassú és bürokratikus cég, mint egy tipikus nagy ügynökség.

Hogyan jelentkezz?
Jelentkezz, ha fiatalos csapatban egy napfényes pécsi irodában szeretnél dolgozni. Fényképes szakmai önéletrajzod mellé kérjük, írj pár sort magadról, tapasztalataidról, fontosabb referenciamunkáidról és jelöld meg fizetési igényedet is. Jelentkezésedhez referencia munkákat is csatolj. Jelentkezésedet a email címünkre várja csapatunk ügyvezetője. Ha kérdésed van, hívj minket!

06 / 70 / 770-3230
06 / 30 / 395-3017
office@sxoon.com
Kapcsolat a hirdetővel

Mutasd!
  • Ha nem ismered az eladót, soha ne fizess neki előre!
  • Még ha az eladó fel is fedi személyes adatait vagy bankszámlaszámát, ez nem garancia a becsapás ellen.
  • Ha lehetséges, kérd el az eredeti számlát, és kérj egy írásos nyugtát a vásárlásról.
  • Ha találkozol az eladóval, ezt mindenképp nyilvános helyen tedd!
  • Az üzenet elküldésével elfogadod Felhasználói szabalyzatunkat.
Megrendelem ingyenes házhozszállítással

Ha meg szeretnéd rendelni a terméket ingyenes házhozszállítással, kérjük lépj be felhasználói fiókodba. Ha még nincsen felhasználói fiókod, akkor regisztrálj egyet.

Belépek - Regisztrálok
A Jófogás.hu nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért.
Mutasd!
A hirdető összes hirdetése

első oldal előző 1 2 3 4 következő utolsó oldal