Berente Ági: Talpmasszírozás otthon, Méregtelenítés, Házipatika - 3 k

4 700

Ft

Feladás dátuma:

ápr 24., 15:42
Ingyenes szállítás

Tulajdonságok

Állapot:
újszerű
Típus:
Életmód, egészség

Leírás

A kéz és a láb reflexzóna masszázs módszerének eredetéről keveset tudunk, de már az ókori egyiptomi, és a távol-keleti kultúrákban is ismeretes volt a nyomáspontokkal való kezelés.
A reflexzóna masszázs, mint az egészségmegőrzés természetes módja , úgy működik, hogy a reflexológia energetikai- és szabályozó rendszere által a kéz és a láb reflexzónáin keresztül befolyásolni tudjuk a szervek nem megfelelő működését.
A kezelési mód alapja, hogy a talpunkon és a kezünkön is megtalálható egész testünk minden egyes szervének a vetülete. Ha ezeket a szervzónákat vagy nyomáspontokat masszírozzuk, javíthatjuk a zónának megfelelő szerv vagy testtájék egészséges energiaellátását.
Ha valamelyik szervünk megbetegedett, a szervnek megfelelő reflexzóna, vagy pont nyomásra különösen érzékennyé válik. Ezen területek enyhe nyomással alkalmazott masszírozásával beindíthatjuk a szervezet saját önszabályzó és öngyógyító rendszerét, s mindeközben partnerünket vagy akár gyermekeinket kellemes, pihentető kényeztetéssel ajándékozzuk meg.

3 könyv 1 csomagban! A másik 2 könyv is hasonlóan hasznos, részletes leírást nem adok, a címek utalnak a tartalomra.

Hirdetés azonosító: 154669144

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel


Magánszemély

Utoljára aktív: 5 órája

Megosztás

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn