Kerület: V.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: nem szükséges, fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Szállodaipari dolgozó

5 csillagos Budapesti Szállodába keresünk Szobalány állás betöltésére dolgozni vágyó kedves, ügyes, igényes megjelenésű hölgyeket csapatunkba. Azonnali kezdéssel!!!

Precíz, munkájára és megjelenésére igényes, intelligens hölgyeket keresünk csapatunkba, szobalányaink közé.

Kellemes munkahelyi légkör, összetartó, jó csapat, korrekt hozzáállás, versenyképes fizetés.

Munkaidő 13:30-22:00-ig tart.

Napi 2x étkezéstést és korlátlan büfé használatot biztosítunk.

Feladatok:
- utazó és napi szobák takarítása
- előírások betartása
- gépek,vegyszerek, textíliák kezelése

Elvárások:
- minőségi munkavégzés
- ápolt, ízléses megjelenés
- jó kommunikációs készség
- önálló munkavégzési hajlandóság és készség
- terhelhetőség
- megbízhatóság
- vendég centrikus hozzáállás
- hajlandóság a fejlődésre
- magas probléma megoldó készség

Előnyt jelent:
- minimum egy idegennyelv alap szintű ismerete, ami nem követelmény.

Amit kínálunk:
- összetartó csapat
- kellemes, nyugodt munkakörnyezet
- versenyképes fizetés
- munkaruha biztosítás
- előre lépési lehetőség

Bejelentett állás, vállalkozói igazolvány nem szükséges, Kezdők és gyakolott Szobalányok, Szobafiúk jeletkezését is várjuk!

Nettó fizetés: 140.000 Ft

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal valamint bérigény megjelölésével együtt az alábbi email címre várjuk: szallodatakaritas.kapcsolat@gmail.com

Érdeklődni, a +36-30-506-3702-es számon, vagy kérjetek ingyenes visszahívást, a jelentkezésekre még ma válaszolok!!!

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel