Helység: Miskolc
Kategória: Szállítás / logisztika
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Anyagmozgató

Logisztikai nagyvállalat miskolci munkavégzéssel keres

Anyagmozgató-Raktáros

Munkatársakat, hosszú távra, határozatlan időre,12 órás, több műszakos munkarendbe.

Feladatok:
- A munkautasításokban lefektetett folyamatok szerinti munkavégzés
- Klasszikus raktározási tevékenység adminisztrációval egybekötve
- Anyagmozgatás emelőgépekkel

Elvárások:
- vállalatirányítási-raktározási rendszerben végzett adminisztratív munka
- aktív targoncás ismeretek (gyalogkíséretű targonca (3312) érvényes jogosítvány (kötelező)
- vezetőüléses targonca (3324) érvényes jogosítvány (opcionális)
- vezetőállásos targonca (3313) érvényes jogosítvány (opcionális)
- B kategóriás személygépkocsi jogosítvány (opcionális)
- önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetés
- Utazás a munkatörvény könyve által meghatározott feltételekkel.
- Próbaidő lejárta után plusz-juttatás: Cafetéria
- kiváló munkahelyi légkör, stabilitás

Munkavégzés helye:
Miskolc

Jelentkezni, az alábbi elérhetőségeken:

Személyesen: 3526 Miskolc, Arany János tér 1. alatt lévő Get Work Trend Kft. irodájában

vagy

önéletrajzát a miskolc@getwork.hu e-mail címre várjuk!

munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013
munkaerő-kölcsönzés engedély száma: V-M-001/5559-2/2013

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel