Helység: Gyál
Kategória: Szállítás / logisztika
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: nem szükséges
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Gépjárművezető

A Waberer's-Szemerey Logisztika Kft. munkatársakat keres az alábbi pozíciókba:
- Belföldi Gépjárművezető napi bejárással Gyáli telephellyel. Általában éjszakai munkavégzés! Kiemelt bejelentett munka!
Elvárások:
CE kategóriás jogosítvány
GKI igazolvány
PÁV I, II, vagy III
Digitális gépkocsivezetői kártya

Amit kínálunk:
Hosszú távú, biztos munkahely Magyarország piacvezető logisztikai szolgáltatójának megújuló flottájánál (DAF)
Kiemelkedő kereseti lehetőség.

Jelentkezni lehet telefonon munkanapokon 9-17 óra között az alábbi telefonszámon!
0630-3000-386

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel