Helység: Mátészalka
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: Pályakezdő

Revizor

MegbÍzÓnk:
Német Partnercégünk több mint 130 éve vezető szerepet tölt be az autóipar piacán. 1500 munkavállalót foglalkoztat, és milliónyi embernek nyújtanak kényelmet és komfortosabb érzést vezetést közben. A piaci helyzetüknek és a folyamatos bővítéseknek köszönhetően, immáron már 9 gyárral büszkélkedhetnek szerte a világban. Elengedhetetlenül fontos számukra, hogy munkatársaik számára családias és tiszta környezetet biztosítsanak a gyártási folyamatok közben.
MunkavÉgzÉs Helye:
Mátészalka, Szabolcs- Szatmár- Bereg Megye

Amire GarantÁltan SzÁmÍthatsz:
- egy stabil munkahelyre
- biztos kereseti lehetőségre
- béren kívüli juttatásra
- munkakezdés időpontja eltérő
- kedvezményes étkezés a gyár területén található kantinban
- kellemes, igényes, tiszta munkahelyi környezetre
- családias munkahelyi légkörre

FŐbb Feladataid Lesznek:
- a legyártott termékek ellenőrzése
- tükrök és a hozzá tartozó alkatrészek hibáinak megtalálása

AMIT TŐled ElvÁrunk:
- érettségi vagy szakmunkás vagy OKJ-s vagy 8 általános végzettség
- több műszakos munkarend vállalása
- pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
- lojális hozzáállás
- megbízhatóság

Az ÁllÁs BetÖltÉsÉhez ElŐnyt Jelent:
- hasonló munkakörben, termelési területen szerzett tapasztalat

SzemÉlyesen: Get Work Trend KFT. MÁtÉszalka, Ipari Út 26. 2. Emelet H- P 8:00 - 16:00

Önéletrajzát a mateszalka@getwork.hu címre várjuk!

munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013
munkaerő-kölcsönzés engedély száma: V-M-001/5559-2/2013

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Kedvező kölcsönök erre a termékre(Promóció)
Érdekel »
Tovább
a többi hitelajánlatra »

Hasznos tippek

  • A legbiztonságosabb, ha személyesen fizetsz, vagy Háztól-Házig szolgáltatással rendelsz az oldalon keresztül.
  • Mindig utasítsd el az előreutalással kapcsolatos kéréseket!
  • Mindig nyilvános helyet válassz, ha személyesen találkozol az eladóval! Erre tökéletes megoldás lehet, ha Budapesten történik az adás-vétel, például a Jófogás Találkozási Pont
  • Érdeklődj, hogy megvan-e még az eredeti számla, garanciajegy, vagy doboz a kiválasztott termékhez!
  • Ha feltehetően fordítóprogrammal megírt eladói választ kapsz, vedd fel velünk a kapcsolatot!

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel