Helység: Nyírbátor
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: Pályakezdő

Operátor

Megbízónk:

Dán Partnercégünk világszerte több mint 10. 000 alkalmazottat foglalkoztatnak, és milliónyi embernek nyújtanak segítséget termékeik által.
Célkitűzése és hivatása, hogy az egészségügyi ellátást igénylő emberek minden napi életét könnyebbé tegyék, épp ezért a gyógyászati és sebkezelési termékeik gyártása mellett folyamatosan felméréseket, kutatásokat végeznek. Elengedhetetlenül fontos számukra az, hogy munkatársaik számára családias és tiszta környezetet biztosítsanak a gyártási folyamatok közben. A gyár egész területén szól a rádió, ingyenes kávé és ital automaták találhatóak, illetve ingyenesen használható az edzőterem.

Munkavégzés Helye:

- Nyírbátor, Szabolcs- Szatmár- Bereg Megye

- A vállalat ingyenes buszjáratai érintik a 41-es 49-es főútvonalakat és a 471-es, 491-es mellékútvonalakon található településeket.

Amire Garantáltan Számíthatsz:

- egy stabil munkahelyre
- biztos kereseti lehetőségre
- béren kívüli juttatásra
- munkakezdés időpontja eltérő
- kedvezményes étkezés a gyár területén található kantinban
- ingyenes vállalati buszjárat a megye 65 településről
- kellemes, igényes, tiszta munkahelyi környezetre
- családias munkahelyi légkörre

Főbb Feladataid Lesznek:

- sztómatasakok, sztómadugók ellenőrzése
- katéterek összeszerelése
- sebkezelési termékek hibáinak megtalálása
- sebészeti termékek csomagolása

AMIT Tőled Elvárunk:

- 8 általános iskolánál magasabb iskolai képzettség (érettségi vagy szakmunkás, vagy OKJ-s végzettség)
- több műszakos munkarend vállalása
- pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
- lojális hozzáállás
- jó kézügyesség
- megbízhatóság

Az Állás Betöltéséhez Előnyt Jelent:

- hasonló munkakörben, termelési területen szerzett tapasztalat

Személyesen: Get Work Trend Kft. Nyírbátor, Szabadság Tér 3. H-P 8:00 - 16:00

Önéletrajzát a nyirbator@getwork.hu címre várjuk!
Köszönjük!

munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013
munkaerő-kölcsönzés engedély száma: V-M-001/5559-2/2013

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Kedvező kölcsönök erre a termékre(Promóció)
Érdekel »
Tovább
a többi hitelajánlatra »

Hasznos tippek

  • A legbiztonságosabb, ha személyesen fizetsz, vagy Háztól-Házig szolgáltatással rendelsz az oldalon keresztül.
  • Mindig utasítsd el az előreutalással kapcsolatos kéréseket!
  • Mindig nyilvános helyet válassz, ha személyesen találkozol az eladóval! Erre tökéletes megoldás lehet, ha Budapesten történik az adás-vétel, például a Jófogás Találkozási Pont
  • Érdeklődj, hogy megvan-e még az eredeti számla, garanciajegy, vagy doboz a kiválasztott termékhez!
  • Ha feltehetően fordítóprogrammal megírt eladói választ kapsz, vedd fel velünk a kapcsolatot!

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel