Helység: Siófok
Kategória: Építőipar / ingatlan
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: nem szükséges
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Kőműves
Cégnév: BGB ÉpÍtő kft

Siófoki BGB Építő Kft Siófok környéki munkáihoz kőműves brigádokat, illetve kőműves kollégákat keres siófoki munkavégzéssel, szeptemberi munkakezdésre.

Feladatok:
12db családi ház építése, szakipari feladatok ellátása családi házak illetve társasházak építésénél;

Elvárások:
szakmunkás bizonyítvány,
legalább 2 éves szakmai gyakorlat,
igényes, precíz munkavégzés, anyagismeret,
építőipari szabályozások, munkavédelmi előírások ismerete,
előnyt jelent több releváns szakmai képesítés, illetve földmunkagép kezelői jogosítvány.

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem, fizetés kéthetente,
Szakmai fejlődés,
Stabil, kiszámítható munkakör hosszútávon, szállást tudunk biztosítani
Munkakezdés: azonnal.

Az elvárásoknak megfelelő, fényképes önéletrajzot, jövedelem igény feltüntetésével kérjük az alábbi e-mail címre küldeni: boor.laszlo@bgbepito.hu vagy a megadott telefonszámon.

Jelentkezési határidő: 2017. július 15.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel