jofogas placeholder
Bruttó bér: 750 Ft
Kerület: XVI.
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Bértípus: óra
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Személy - és vagyonőr

Budapesti üzletekben vagyonőri állás. Bár üzletőrzés, de nem álló munka! Egy erre a célra rendszeresített kameraszobában látja el az őr a feladatát.

Havi órakerettel, rugalmas beosztásban.
Azonnali kezdés, nettó 750 Ft/óra nettó bérezés.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel