Kiemelt!
Céges
Helység: Vecsés
Kategória: Marketing / média / művészet
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Szerkesztő, Szövegíró
Cégnév: Poolmood Kft

MunkakÖr
Honlapunk tartalmának és annak marketing kampányainak írása szerkesztése. Fontos kiemelnünk az angol nyelv tudást, ugyanis a témával kapcsolatos szakirodalom ezen a nyelven érhető el, tehát a folyamatos fejlődéshez a nyelvtudás elengedhetetlen.

Feladatok
Tartalomírás (cikk, tanulmány, blog) honlapainkon és közösségi oldalunkon publikálva
Marketing anyagok hírlevelek, hírdetési kampányok szövegének írása
Anyaggyüjtés a témához, azok rendszerezése, folyamatos frissítése
Tartalomírással kapcsolatos külföldi (angol nyelvű) blogok nyomon követése
Honlap képi és írásos tartalmának folyamatos frissítése

ElŐnyt Jelent
Content marketing területen szerzett tapasztalat
MS Office ismerete, különösképp MS Word
Tapasztalat Adwords, FB hirdetések területén
Angol mellett német, vagy francia nyelv ismerete
Építőipar alap színtű ismerete
A következők ismerete: Shopify, Hubspot, Google Analtiycs, Optimizely, Adobe Photoshop

AMIT KÍnÁlunk
Teljes munkaidős állás (40órás munkahét)
Távolság függvényében utazás térítés
Fejlődési lehetőség a szakterületen, ingyenes képzések
Rengeteg kihívás, kreatív munka

Amennyiben szívesen csatlakoznál hozzánk, kérjük, küldd el önéletrajzod a fizetési igényed megjelölésével, néhány soros bemutatkozás kíséretében, a következő e-mail címre: info@polimedence.com
Kérünk, hogy a Tárgy mezőben tüntesd fel a pozíció nevét!

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Kedvező kölcsönök erre a termékre(Promóció)
Érdekel »
Tovább
a többi hitelajánlatra »

Hasznos tippek

  • A legbiztonságosabb, ha személyesen fizetsz, vagy Háztól-Házig szolgáltatással rendelsz az oldalon keresztül.
  • Mindig utasítsd el az előreutalással kapcsolatos kéréseket!
  • Mindig nyilvános helyet válassz, ha személyesen találkozol az eladóval! Erre tökéletes megoldás lehet, ha Budapesten történik az adás-vétel, például a Jófogás Találkozási Pont
  • Érdeklődj, hogy megvan-e még az eredeti számla, garanciajegy, vagy doboz a kiválasztott termékhez!
  • Ha feltehetően fordítóprogrammal megírt eladói választ kapsz, vedd fel velünk a kapcsolatot!

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel