Helység: Kerepes
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: szakképesítést igazoló dokumetum
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Felszolgáló
Cégnév: Kapitány Rendezvény Kft. Szablya Étterem

Kerepesi étterembe keresünk felszolgáló kollégát fiatalos jó kedélyű csapatunkba. Szakmai tapasztalattal rendelkező, dolgozni akaró,igényes kollégát várunk aki akár hosszú távra is gondolkozna velünk. Angol vagy német nyelvtudás előny. A bérezésről és a részletekről telefonon, majd személyesen. Tel. 06 30 916 2722

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel