Helység: Diósd
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat

Raktáros állás - Diósd
Főbb feladatok, munkák:
Árumozgatással kapcsolatos feladatok ellátása
Targonca kezelése
Áru mennyiségi és minőségi ellenőrzése
Leltározás
Áru összekészítés
Termelés folyamatos kiszolgálása
a raktári rend fenntartása
egyéb raktári munkához kapcsolódó tevékenységek ellátása
Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú végzettség
Hosszabb munkaidő (túlóra) vállalása
OKJ targoncavezetői engedély
Jó munkabírás, nagyfokú terhelhetőség
Precizitás, pontosság, felelősségteljes, önálló munkavégzés
gyors, lendületes, pontos, precíz munkavégzés
vállalatirányítási szoftver felhasználói szintű használata a munka során
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Targoncavezetői tapasztalat
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
vállalatirányítási szoftver felhasználói szintű ismerete
Logisztikai, raktározási területen szerzett tapasztalat
műszaki jártasság, anyagismeret
Környékbeli lakos (Érd, Diósd...)
Amit kínálunk:
Kiemelt bérezés
Étkezési utalvány
Határozatlan idejű szerződés
Hosszú távú, stabil munkalehetőség
családias légkör
Munkavégzés helye: Diósd
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát, nettó fizetési igényének megjelölésével a következő e-mail címre kérjük megküldeni: levelek@panelko.hu

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Kedvező kölcsönök erre a termékre(Promóció)
Érdekel »
Tovább
a többi hitelajánlatra »

Hasznos tippek

  • A legbiztonságosabb, ha személyesen fizetsz, vagy Háztól-Házig szolgáltatással rendelsz az oldalon keresztül.
  • Mindig utasítsd el az előreutalással kapcsolatos kéréseket!
  • Mindig nyilvános helyet válassz, ha személyesen találkozol az eladóval! Erre tökéletes megoldás lehet, ha Budapesten történik az adás-vétel, például a Jófogás Találkozási Pont
  • Érdeklődj, hogy megvan-e még az eredeti számla, garanciajegy, vagy doboz a kiválasztott termékhez!
  • Ha feltehetően fordítóprogrammal megírt eladói választ kapsz, vedd fel velünk a kapcsolatot!

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel