Kerület: IX.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Műszaki értékesítő

Műszaki értékesítő

Értékesítő kollégákat keresünk üzlethálózatunk Budapesti áruházaiba. Nemzetközi kereskedő cégünk a hazai szórakoztató elektronikai és háztartási gép piacon több mint 100.000 elégedett ügyféllel állt már kapcsolatban .Ezért leendő kollégaként a betérő/telefonáló vásárlók köszöntése, útbaigazítása és szakszerű kiszolgálása lesz a fő feladat. Valamint kommunikálása az üzlet profiljának megfelelően a termékekről.

Feladatok:
- vásárlók fogadása, útbaigazítása
- felvilágosítás és szakszerű tanácsadás
- kihelyezett termékek árazása
- áru összekészítése és csomagolása
- áruátvétel, árukiadás és rakodás (üzlethelységen belüli termék kihelyezés)
- közreműködés a leltározásban, az üzlet belső arculatának megtartásában és fejlesztésében

Elvárások:
- kiemelkedő kommunikációs és meggyőző készség
- 1-2 éves releváns gyakorlat műszaki értékesítői pozícióban
- megbízható, önálló munkavégzés
- pontosság, felelősség tudat
- minimum középfokú végzettség, műszaki cikk értékesítői/kereskedelmi szakképesítés előnyt jelent

Amit kínálunk:
- stabil céges háttér
- folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőségek
- versenyképes alapfizetés + jutalékszerzési lehetőség
- rugalmas munkaadó

Fényképes önéletrajzokat ide feltöltve, vagy a tboylogisztika@hotmail.com címre várjuk!

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel