Helység: Hatvan
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: nem szükséges
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Betanított munkás

Betanított operátor állás Hatvan!
Hatvani gépjármű elektronikai termékeket gyártó multinacionális vállalat keres választható 3 vagy 4 műszakos munkarendben, betanított operátorokat, gyors kezdési lehetőséggel, kiemelkedő bérrel!

Feladat:
Gépjármű-elektronikai termékek összeszerelése

Feltételek:
befejezett általános iskolai végzettség,
3 vagy 4 műszakos munkarend vállalása
erkölcsi bizonyítvány.

Amit biztosítunk:
kiemelkedő kereseti lehetőség,
kiemelkedő cafeteria keretet nyújtunk,
bejárás biztosítása
hosszútávú biztos munkalehetőség,
fantasztikus csapat.
Munkavégzés helye: Hatvan
További információkért, jelentkezéshez kérjük hívja a 0630-471-2550-es telefonszámot munkanapokon 9-17 óra között, vagy küldjön sms-t és visszahívjuk

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel