Bruttó bér: 450 000 Ft / hó
Helység: Tatabánya
Kategória: Szállítás / logisztika
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Sofőr

Állandó magyar-olasz viszonylatú munkára, új gabonás nyerges szerelvényre, gyakorlott munkatársat keresünk, tatabányai telephellyel.

Amit kínálunk:
- tervezhető, hosszútávú munkalehetőség
- segítőkész, támogató csapat
- magas jövedelem, egyéb juttatások

Amit elvárunk:
- megfelelő szakmai képzettség (E kat. jogsi, GKI, PÁV igazolás, vezetési gyakorlat)
- megbízható, probléma megoldó, teljesítmény orientált jelentkező

Önéletrajzát emailben várjuk, az olimpexpress2@gmail.com címre! Tel:30/505-5409

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel