Bruttó bér: 350 000 Ft / hó
Országos
Helység: Tiszaújváros
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: nem szükséges
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Lángvágó

Lángvágó munkatársakat keresünk országosan hosszútávra, bejelentett munkaviszonyba, Magas kereseti lehetőség. Előlegre van lehetőség!
Ingyenes Szállást biztosítunk a munkavállalóknak. Hazajárás megegyezés szerint Hétvégi munkavégzés is lehetséges
Kérjük csak akkor jelentkezz ha tényleg tudsz e szakmában dolgozni!!! További információkat mindent elmondok telefonban.

Más országból is várjuk a munkavállalókat!

Elvárások a jelölt-el szemben:

- Lángvágásban szerzett tapasztalat
- Precíz, pontos munkavégzés
- Tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány előnyt jelent de nem feltétel

Amit kínálunk:

- Átlagon felüli magas kiemelkedő bérezés
- Egy jó csapat
- Hosszú távú biztos munkaéehetőség
- Bejelentett hivatalos munkaviszony

Számítunk magára

Munkakezdés azonnal
Jelentkezés a coolbrigad@gmail.com email címen és a 06-30-358-89-27 es telefonszámon
Jelentkezni hétvégén is lehet!!!

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel