Bezár
Az március 31-ével beolvadt a Jófogásba!
Az ott található hirdetések többsége a Jófogás.hu-n él tovább!
Böngésszen Ön is kategória és régió szerint, és találja meg a legjobb fogásokat! Kérdése van? Kattintson ide!
#main_content { width: 985px !important; margin-right: 0 !important; } #mainer_content { position: relative; width: 985px !important; } #right_column { display: none; }

Bejelentett Telefonos Operátor kollégát keresünk

Céges hirdetés
Hirdető Reinhardt Norbert. Feladás dátuma április 20. 21:47. Hirdetés kezelése
Havi bruttó bér: 178 000 Ft
Kerület: XIX.
Kategória: Állásajánlatok, álláshirdetés
Álláskategória: Értékesítés / kereskedelem
Karrierszint: -
Munkaidő: Teljes munkaidő

Az Európában 21 országban jelen lévő Studio Moderna Kft. felvételt hirdet Telefonos Értékesítő pozícióba.

Számunkra nem az a fontos, hogy a jelentkező pályakezdő vagy profi értékesítő, hanem hogy legyen motivált, akarjon dolgozni és tanulni. Minden mást mi hozzáadunk!

Feladatok:
Rendkívűl ismert és népszerű termékek értékesítése Kizárólag meglévő ügyfélkörnek.
A törzsvásárlói Klubunk bővítése meglévő ügyfeleink között.
Az adatbázisunk karbantartása, tisztítása.

Elvárásaink:
Minimum középfokú végzettség.
Felhasználói szintű számítógép használat.
Merjen és tudjon beszélni.

Amit kínálunk:
6 órás, határozatlan idejű Bejelentett munkaviszony. A betanulási idő után lehetőség lesz a 8 órás munkavégzésre is.
Fix Alapfizetés + tisztességes jutalék, rendkívűl jó kereseti lehetőség (178.000 forint nálunk az átlagos fizetés)
Komoly tudást adó értékesítési és kommunikációs képzések.
Egy multinacionális vállalat által nyújtott biztonságos háttér, hosszútávú munkavégzés.
Rendkívűl inspiráló és jó hangulatú munkaközösség.
Igazán jó munkahelyi körülmények.
Valós karrierlehetőség.

Munkavégzés a 19. kerületben, az Üllői úton történik.

Ha igazán dolgozni akar, és valódi munkával valóságos pénzt akar keresni, akkor küldje el fényképes önéletrajzát a norbert.reinhardt1@studio-moderna.com email címre.
Kapcsolat a hirdetővel

Mutasd!
  • Soha ne fizessen előre az eladónak, ha nem ismeri.
  • Még ha az eladó fel is fedi személyes adatait vagy bankszámlaszámát, ez nem védi meg attól, hogy becsapják.
  • Ha lehetséges, kérje el az eredeti számlát, és kérjen egy írásos nyugtát a vásárlásról.
  • Ha az eladóval találkozik, ezt nyilvános helyen tegye.
  • Az üzenet elküldésével elfogadja Felhasználói szabalyzatunkat.
A Jófogás.hu nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért.
Mutasd!

első oldal előző 1 2 3 4 következő utolsó oldal