Kerület: II.
Kategória: Szakmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumetum
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Víz- gáz- fűtésszerelő
Cégnév: Im-Personal

Az IM-Personal munkatársakat keres.
Németországi cégünk keres azonnali kezdéssel stabil alapszintű német nyelvtudással rendelkező önállóan dolgozni tudó fűtés- és csőhálózat szerelőket, illetve szerelő párokat, bejelentett német munkahelyre. Légtechnikai szerelésben jártas szakemberek is jelentkezzenek. A szállást munkatársainknak a cég biztosítja. Ezen kívül km elszámolást adunk minden kollégánknak. Igény szerint jelentős előleget tudunk kifizetni hetente, az első 3 ledolgozott munkanapot követően. Saját autó szükséges. Autogen ismereteket is pozitívumként értékelünk, de nem feltétel. Kizárólag komoly szakemberek jelentkezését várjuk! Kiemelt bérezés illetve karrierlehetőség. Átlag havi kereset Auslösével együtt netto 2600EUR!
E-mailben várjuk a jelentkezéseket, a munkak.nemetorszag@yahoo.com email címre, vagy a hirdetésben a válasz opciónál csatolt fájlként lehet önéletrajzot küldeni. Németül tudni kell alapszinten beszélni!

Elvárásunk a jelentkezőkkel szemben:

alapfokú német nyelvtudás
szakma kiváló ismerete,
önálló munkavégzés,
megbízhatóság,
képesség a csapat-munkára,

Ajánlatunk:
Havi netto 2600 Euro fizetés(órabér+Auslöse)
Határozatlan időre kötött német munkaszerződés (németországi bejelentéssel!) szociális juttatásokkal, szállás biztosítása.
Társaságunknál magyarul beszélő munkatársunk áll a rendelkezésükre.
Heti előleg.
Rendkívül komoly, stabil fizetés.
13-14.havi fizetés
Nyári szabadságpénz
Túlóra,és hétvégi pótlék
Fizetett szabadság
Auslöse.
AOK
Biztos háttér
Karrierlehetőség

Szükséges dokumentumok:

Részletes szakmai önéletrajz
Szakmai bizonyítvány másolata (lehet magyar nyelvű is)
Személyi igazolvány másolata

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Kedvező kölcsönök erre a termékre(Promóció)
Érdekel »
Tovább
a többi hitelajánlatra »

Hasznos tippek

  • A legbiztonságosabb, ha személyesen fizetsz, vagy Háztól-Házig szolgáltatással rendelsz az oldalon keresztül.
  • Mindig utasítsd el az előreutalással kapcsolatos kéréseket!
  • Mindig nyilvános helyet válassz, ha személyesen találkozol az eladóval! Erre tökéletes megoldás lehet, ha Budapesten történik az adás-vétel, például a Jófogás Találkozási Pont
  • Érdeklődj, hogy megvan-e még az eredeti számla, garanciajegy, vagy doboz a kiválasztott termékhez!
  • Ha feltehetően fordítóprogrammal megírt eladói választ kapsz, vedd fel velünk a kapcsolatot!

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel