Kerület: XI.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Szakács

Munkahelyi vendéglátás piacán kiemelkedő minőséggel működő 18 éves vállalat keresi új kollégáját.

Téged keresünk, ha:
szeretnél egy jó hangulatú csapatban dolgozni
fontos neked a kiszámítható és tervezhető jövő
hosszú távra keresel munkát
szereted a kreatív feladatokat

Feladatok:
- Az étlap, a menü, a napi ajánlat ételeinek az egységesített receptúrák szerinti elkészítése
- A nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolása, főzése, sütése)
-Hidegtálak készítése
-A munkakörhöz kapcsolódó szükséges dokumentumok vezetése
-A konyhai üzemrész rendjének, tisztaságának fenntartása

Amit kínálunk:
családias hangulat egy összetartó csapatban
hosszútávú munkalehetőség
kiszámíthatóság

Munkavégzés helye: Budapest
Munkavégzés ideje: hétfőtől péntekig 6-16

Jelentkezésedet várjuk nettó bérigény megjelölésével a hr@melodin.hu email címre!

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel