Kerület: V.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Pék
Cégnév: Crust and Crumb kft

Budapesti kézműves pékségünkbe pék munkatársat keresünk éjszakai munkavégzéssel.Elvárások: pék végzettség,releváns szakmai tapasztalat, rugalmasság,precíz,önnálló munkavégzés.
Amit kínálunk: teljes munkaidő, versenyképes jövedelem, hosszútávú,stabil munkalehetőség,előrelépési lehetőség. A jelentkezéseket az alábbi email címen várjuk: crustandcrumbkft@gmail.com

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel