Országos
Kerület: III.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Egyéb raktári szakmunkás

Tisztelt Erdeklödök!
Az allasra fenykepes öneletrajz es telefonszam nelkül nem lehet jelentkezni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Folyamatos kezdessel keresunk ferfi munkaerot komisszios munkakorbe.(Bayern,Nemetorszag)
20-40 eves korig varunk jo fizikai es egeszsegügyi allapotban levö jelentkezöket.
Hölgyeknek,paroknak nem tudunk munkat ajanlani.
Nemet nyelvtudast alap szinten es komisszios tapasztalatot szivesen veszünk,de nem feltetel.
Feladatok:
Aruosszekeszites lista alapjan
Arurakodas
Raklapok osszeallitasa,foliazasa
Aru elokeszitese szallitasra
Elvarasok:
Targoncavezetoi jogositvany elony,de nem feltetel
Jo fizikai allapot,terhelhetoseg,jozan eletvitel,flexibiltas,a munkahoz valo pozitiv hozzaallas elönyt jelent.
Hajlandosag alacsonyabb homersekleten valo munkavegzesre.
Amit kinalunk:
Teljes munkaidös,hosszutavu,bejelentett munka
Munkaszerzödes nemet ceggel
Igeny eseten szallas biztositasa,terites elleneben.
A munkaba jarashoz a jarmüvet a ceg biztositja teritesmentesen.
Magyar munkatarsak,magyar lakotarsak.
Berezes brutto 8.84-9.23 euro/ora +teljesitmenyalapu premium nettoban

Jelentkezni a megadott elerhetosegeken lehet,fenykepes(aktualis) öneletrajzzal(magyar vagy nemet nyelven),mobiltelefonos elerhetöseggel.
Közvetitöi dij nincs.
e-mail:rc@tp-mail.de (Kerem,az e-mailben a poziciot megjelölni.)
Magyar nyelvü kapcsolattarto.Hetfötöl-pentekig, 8-17 oraig hivhato telefonszam.
+491707872377

Erre az allasajanlatra csak a megadott elerhetösegeken lehet jelentkezni.
Aki mast allit vagy erre a hirdetesre hivatkozva barmilyen dijat ker,feljelentessel kell szamolnia.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel