Bruttó bér: 400 000 Ft
Kerület: III.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Bértípus:
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Egyéb fizikai munkás

Folyamatos kezdessel keresunk ferfi munkaerot komisszios munkakorbe.(Bayern,Nemetorszag)
20-37 eves korig varunk jelentkezöket.
Hölgyeknek,paroknak nem tudunk munkat ajanlani.
Nemet nyelvtudast alap szinten es komisszios tapasztalatot szivesen veszünk,de persze nem feltetel.
A Bajor tartomany Nemetorszag egyik legjobban fizetett regioja.
Feladatok:
Aruosszekeszites lista alapjan
Arurakodas
Raklapok osszeallitasa,foliazasa
Aru elokeszitese szallitasra
Elvarasok:
Targoncavezetoi jogositvany elony,de nem feltetel
Jo fizikai allapot,terhelhetoseg,jozan eletvitel,flexibiltas,a munkahoz valo pozitiv hozzaallas elengedhetetlen.
Hajlandosag alacsonyabb homersekleten valo munkavegzesre.
Amit kinalunk:
Teljes munkaidös,hosszutavu,bejelentett munka
Munkaszerzödes nemet ceggel
Igeny eseten szallas biztositasa,terites elleneben.
A munkaba jarashoz a jarmüvet a ceg biztositja teritesmentesen.
Magyar munkatarsak,magyar lakotarsak.

Jelentkezni a megadott elerhetosegeken lehet,fenykepes öneletrajzzal(magyar vagy nemet nyelven)
Közvetitöi dij nincs.
e-mail:rc@tp-mail.de (Kerem,az e-mailben a poziciot megjelölni.)
Magyar nyelvü kapcsolattarto.
+491707872377
Tisztelt Erdeklödök!
Erre Az Allasajanlatra Csak A Megadott Elerhetösegeken Lehet Jelentkezni.
AKI MAST Allit Vagy Erre A Hirdetesre Hivatkozva Barmilyen Dijat KER,Büntetöjogi Feljelentest VON Maga Utan.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel