Kerület: XIII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Ingatlanértékesítő

30 éve Európában és 1996 óta működő, XIII. újlipótvárosi ingatlan irodába, a Tecnocasa hálozathoz keresünk képviselőket. Kezdéstől számított, tényleges 100.000.- ft /hó alapfizetéssel+ jutalék. Pályakezdők és tapasztalat nélkül előnyben.Bejelentetett állás, ingyenes képzéssel. A cég a képzést és a teljes költségtérítést (telefon, hirdetések, névjegy...) biztosítja.Nincsenek kiskapuk és utólagos hirdetés fizetés, asztal pénz ..stb. költség. A hálozat belülről építkezik, sport nyelven szólva, saját nevelésű játékosokból építjük a csapatot. A brunaczky@tecnocasa.hu e-mail címen és a 0670/5289698 várjuk a jelentkezést. Jól kommunikáló, szorgalmas, lelkes, agilis kollégákat keresünk, akik fiatalkorúk ellenére, elhivatottan tudnak küzdeni a kitűzőtt céljaikért.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel