jofogas placeholder
Kerület: XVIII.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumetum
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Karbantartó, Szervizes
Cégnév: Zádor - Hús Kft

A Zádor - Hús Kft. felvételt hirdet Karbantartói munkakörbe (műszaki gépek szerelésében, javításában gyakorlattal rendelkező személy), Budapest XVIII. kerületébe, teljes munkaidőbe. Főbb feladatok: húsipari gépek folyamatos ellenőrzése, szükség esetén hiba feltárása, javítása. Alkatrészek beszerzése, beszerelése. Jelentkezni a zadorhus@zadorhus.hu e-mail címre megküldött Önéletrajzzal lehetséges.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel