Kerület: IX.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs

Ingatlan irodába keresünk asszisztensi munkára kollégát vagy kolléganőt, akár félállásban is, kortól függetlenül.
Feladatok: új ügyfelek, eladó ingatlanok felkutatása, a megbízási szerződéshez időpont egyeztetése, online hirdetések rendben tartása, kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel.
Elvárások: kiváló telefonos kommunikációs képességek, napi 2-3 óra erre fordítható szabadidő, általános informatikai hozzáértés (word, google, windows.

Az irodába heti kétszer elegendő bejönni (hétfő 9:30), még egy szabadon választható nap.Egyébként otthonról is végezhető munka, heti tervvel és előre megírt munkabeosztással (melyik napokon mikor tudsz dolgozni).

Fényképes önéletrajzot a kommunikációs tapasztalatok kiemelésével várok, kezdés akár azonnal. bucher.sandor24@gmail.com

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel