jofogas placeholder
Bruttó bér: 160 000 Ft
Kerület: II.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz, motivációs levél
Bértípus:
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Dajka
Cégnév: Happy Mammy Édesanyákat Segítő Szolgálat

Novemberi állásajánlatok

1. ajánlat 12. kerület két műszakos gyermekfelügyelet

6 és 4 éves és 16 hós gyermekek
reggel 7. 30-tól este 8.30-ig, melyet két segítség között oszlana meg, egymással egyezetett arányban (Pl. 8 délelőtti óra +5 délutáni óra )
Feladat: reggel a gyerekeket elkészíteni az oviba, reggeliztetni, majd a picire vigyázni napközben, délután a nagyobbak érkezésekor uzsonnáztatni, foglalkozni velük, majd fürdetés, altatás. A lakás és a gyermekek cuccainak napi szintű rendben tartása, van heti 1x takarítónőjük.
A család az iskolai szünetekben mindig utazik, ilyenkor szeretnék, ha az egyik segítség velük utazna
Feltétel: minimum 3 év gyermekfelügyeleti tapasztalat, függetlenség, jogosítvány.
Fizetés: 1200 Ft/óra-tól megállapodás alapján

2. ajánlat Délutáni gyermekfelügyelet, 2. ker Vereczke utca
1,5 ; 3,5 ; 6 éves fiúk,
Szerda-csütörtök-péntek délután fél 4-től fél 8-ig
Elvárás: gyakorlott vezető
Fizetés: 1300 Ft/óra + túlóra+ fizetett szabadság, + benzinpénz

3. ajánlat: 21. ker, Csepel, Házvezetés és gyermekfelügyelet
98nm-es kétszintes lakás, 7 éves kislány
Heti 4x4 óra hétfőtől-csütörtökig, nagytakarítás az egyik délelőtt
Főzés, mosás, takarítás, bevásárlás majd a kislányt elhozni az iskolából, tanulni vele
Pedagógus végzettség előny, saját autó elvárás
Fizetés: 1200-1500 Ft/óra tapasztalat és végzettség függvénye

4. ajánlat: 12. kerület, Szolyva utca
Hétfő-kedd-szerda 3X 4-6 óra, délután 2-4 től 8-ig
Elsősorban takarítás, alkalmanként gyermekfelügyelet
Rugalmasság fontos
Fizetés: 1200 Ft/óra

5. ajánlat Piliscsaba, házvezetés, gyermekfelügyelet, betegápolás
Nappali segítség:
o heti 2x 8-7-ig
o Elsősorban gyermekfelügyelet, házimunka, a fekvőbeteg édesapának alkalmanként segíteni

o Anyuka otthon van, így csak segíteni kell

Éjszakai segítség:
o Heti 3-4 éjszaka, este 8-reggel 8-ig
o A fekvőbeteg édesapát felügyelni, éjszaka segíteni kikísérni a mosdóba, megitatni, stb.
o Fizetés megállapodás alapján

6. ajánlat, Takarítás Nagykovácsiban külföldi családnál
150 nm-es lakás
Heti 2x 8 óra
Hétfő-csütörtök, kedd-péntek
Feladat: takarítás, vasalás, alkalmanként kutya etetés, gondozás
Fizetés: 1500 Ft/óra

7. ajánlat, Bentlakásos házvezetőnő 15. kerületben
200 nm-es ház rendben tartása, mosás, vasalás
Elsősorban hétfőtől-péntekig, alkalmanként hétvégén
Elvárás: 45-65 év közötti szolíd hölgy, bentlakásos házvezetőnői tapasztalattal
Fizetés: 160.000 Ft/hó + szállás (külön lakrészben) és rezsi (az étkezést magának kell megoldania)

Amennyiben valóban minden feltételnek megfelel, és rendelkezik releváns tapasztalattal, kérem csak akkor küldje el a fényképes önéletrajzát és motivációs levelét, esetleg referenciáit a jarabin.edina@t-online.hu címre! Kérem, pályázatában jelölje meg az állás pontos megnevezését (ne a számát)!
Köszönettel:

Jarabin Edina
+20-5445-850
www.happymammy.hu

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Kedvező kölcsönök erre a termékre(Promóció)
Érdekel »
Tovább
a többi hitelajánlatra »

Hasznos tippek

  • A legbiztonságosabb, ha személyesen fizetsz, vagy Háztól-Házig szolgáltatással rendelsz az oldalon keresztül.
  • Mindig utasítsd el az előreutalással kapcsolatos kéréseket!
  • Mindig nyilvános helyet válassz, ha személyesen találkozol az eladóval! Erre tökéletes megoldás lehet, ha Budapesten történik az adás-vétel, például a Jófogás Találkozási Pont
  • Érdeklődj, hogy megvan-e még az eredeti számla, garanciajegy, vagy doboz a kiválasztott termékhez!
  • Ha feltehetően fordítóprogrammal megírt eladói választ kapsz, vedd fel velünk a kapcsolatot!

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel