Kerület: XIII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Ételfutár, kihordó
Cégnév: Na-Ti Trade KFT

Saját autóval történő kiszállítással keresünk futár munkatársakat heti 5 nap munkavégzéssel H-től P-ig.

Vezetés gyakorlattal rendelkező diákok jelentkezését is várjuk a nyári hónapokra, akár részmunkaidős foglalkoztatásban (6-tól -12-ig).

A feladat: XIII. kerületi központunkból dobozos ételek kiszállítása ügyfeleink részére.

Amit nyújtunk:
- alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidős bejelentés
- stabil vállalati háttér,
- jól működő útvonalak,
- munkavégzés 5 órától 12-13 óráig - szabad délutánok!
- versenyképes fizetés: nettó 150.000 Ft-tól 250.000- ig

Elvárásaink:
- ápolt megjelenés, jó fellépés
- B kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi
- hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
- diákok esetében: betöltött 18. életév

Munkavégzés helye: Budapest

Érdeklődés:
0630-333-6015
email: allas@jofalat.hu

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel