Kerület: II.
Kategória: Egészségügy / szépség
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Fodrász

Keressük új fodrász kollégánkat vendégszám növekedés miatt!

Gyere dolgozz velünk egy vidám, barátságos légkörben és erősítsd a Margit krt-i Biohair összetartó, sikeres csapatát!

Amit kínálunk:
- Alkalmazotti, bejelentett jogviszony
- Kiszámítható időbeosztás
- Kiemelkedő kereseti lehetőség
- Folyamatos továbbképzési lehetőségek
- Extra juttatási rendszer

biohairmargitkrt@gmail.com

Gyere látogass meg minket és
hozd el akár személyesen is az önéletrajzodat!

Szalonunk nyitvatartási rendje:
H-SZ: 08:00-20:00
V: Zárva

Kezdés: megegyezés szerint

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel