Bruttó bér: 80 000 Ft
Kerület: XIV.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz, fényképes önéletrajz, motivációs levél
Bértípus:
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs
Cégnév: Axwell Home ingatlaniroda

Szeretnéd magad kipróbálni az ingatlanpiacon?
Kíváncsi vagy hogy működik az ingatlanozás?

-Szeretnél sikeres lenni?
-Szeretnél egy jó csapatban dolgozni?
-Szeretnél úgy pénzt keresni, hogy jól érezd magad?
-Szeretnél, kiegyensúlyozott lenne minden nap?
-Szeretnél minden évben nyaralni?

Ha a felsoroltakkal egyet értesz, akkor Jelentkezz!!!!!

Jelentkezési feltétel:

- Legyél vidám személyiség
- Legyél Pozitív Minden NAP!
- Legyél kitartó
- Legyenek Céljaid
- Merj álmodni
- Merj élni
- Legyél maximalista
- Üzleties megjelenésed legyen
- Legyél ápolt
- Legyél küzdő szellemű
- Legyél céltudatos

Ha úgy érzed, hogy ezek rád illenek, akkor jelentkezz a következő e-mail címen!

axwellhome2016@gmail.com

Csak Fényképes Önéletrajzot tudunk elfogadni!!!

Jelentkezési korhatár: 18-55 év

Várjuk jelentkezésed és reméljük hamarosan személyesen is találkozunk!

Tájékoztatás:

A rengeteg jelentkező miatt csak a sikeres jelentkezőket fogjuk értesíteni!

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel