Kerület: XIX.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Anyagmozgató
Cégnév: Vimpex Drink Kft

Raktári állások

Cégünk több, mint 25 éve van jelen az élelmiszer és ital kereskedelmi piacon.
Vásárlóink maradéktalan kiszolgálása érdekében Budapest Kispesti telephelyünkre
- raktáros/áru feltöltő
- komissiózó munkatársakat keresünk

Feladatok:
- Az áru feltöltő az a beérkező árukat tárolja,majd kihelyezi a raktári logisztika szerint.
Ügyel a raktári rend fenntartására.

- A komissiózó a leadott megrendeléseket szedi össze lista alapján, megadott tárhelyről

Az állás betöltéséhez szükséges:
- Erkölcsi igazolás
- Száraz áru és vegyi áru termékismeret
- Feltöltőknél legalább gyalogkíséretű targonca használat
- Rendelkezzen raktári tapasztalattal

Amit biztosítunk:
- Ideális munkahelyi légkört
- Bejelentett főállású, hosszú távú munkaviszonyt
- Biztos fizetést, nyugodt megélhetést
- Magas teljesítmény mellett magasabb bért

Várjuk a száraz, csomagolt élelmiszer és édesség áruismerettel és gyakorlattal rendelkezők jelentkezését e-mailben a

szemelyzet@vimpex.hu címre.

Telephely: 19.ker. Hofherr A.u.
Könnyen megközelíthető bázis Kispesten.

Munkarend: H-P két műszak + havi 1 Szo

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel