jofogas placeholder
Kerület: IX.
Kategória: Pénzügy / számvitel
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Pénztáros

Nagykereskedelmi pénztáros

Feladatok:
- napi készpénzforgalom kezelése
- napi elszámolások
- napi bevétel összeállítása
- napi zárás, címletezés
- pénzkezeléssel kapcsolatos egyéb ügyintézés
- számlázás
- pénzügyi osztály működésében való aktív részvétel
- kapcsolattartás a vásárlókkal

Elvárások:
- középfokú végzettség, és/vagy pénzügyi szakirányú végzettség
- jó kommunikációs készség, türelem a vásárlókkal szemben.
- precíz pénzszámolás
- elhivatott, lényeglátó, önmagára és munkájára egyaránt igényes hozzáállás
- magabiztosság,
- nagyfokú munkabírás
- számítógépes felhasználói szintű ismeretek
- leinformálhatóság
- erkölcsi bizonyítvány

Előny:
- nagy összegű készpénzforgalom kezelésében szerzett tapasztalat
- nagykereskedelmi cégnél végzett számlázási tapasztalatok

Amit kínálunk:
versenyképes jövedelem
fejlődési lehetőség
változatos, sokszínű munkavégzés
hosszú távú, stabil munkahely
családias hangulat

Fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a hirdetes@oneeuro.hu email címre várjuk.

Munkavégzés helye:
1097, Budapest Kén utca 4.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Hasznos tippek

  • A legbiztonságosabb, ha személyesen fizetsz, vagy Háztól-Házig szolgáltatással rendelsz az oldalon keresztül.
  • Mindig utasítsd el az előreutalással kapcsolatos kéréseket!
  • Mindig nyilvános helyet válassz, ha személyesen találkozol az eladóval! Erre tökéletes megoldás lehet, ha Budapesten történik az adás-vétel, például a Jófogás Találkozási Pont
  • Érdeklődj, hogy megvan-e még az eredeti számla, garanciajegy, vagy doboz a kiválasztott termékhez!
  • Ha feltehetően fordítóprogrammal megírt eladói választ kapsz, vedd fel velünk a kapcsolatot!

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel